Vyhledávání


Kontakt

Kytarová škola online

E-mail: neznamytvor@seznam.cz

Tipy a triky

V této rubrice nejsou žádné články.

 

Vítejte muzikanti

Právě se nacházíte na nových stránkách, které se budou věnovat převážně kytarám a akustické kytarové hře. Postupem času zde objevíte nejen spoustu užitečných informací a tipů, ale i názorné lekce, videa a další speciality, které nebudu předem prozrazovat. Mým cílem je nabídnout vám ucelenou databázi vědomostí jak pro začínající kytaristy tak pro pokročilejší hráče, která budou pravidelně aktualizovány a vylepšovány. Hře na kytaru se věnuji již několik let, avšak jako každého samouka, i mne ze začátku trápilo spoustu chyb a omezení, které jsem si nevědomky zafixoval a které mou hru na kytaru značně ztížili. Proto doufám, že Vás tyto stránky nasměrují správným směrem hned zpočátku, abyste mohli hrou na kytaru dělat radost jak sobě tak ostatním :-).

   Shadow. 

Novinky

První články

23.03.2010 15:03
Nelením a ihned první den jsem přidal pár článků v sekci Kytara, ať nejsou stránky tak prázdné :-) a první lekce mé kytarové školy.

Informace pro návštěvníky

23.03.2010 00:00
Tyto stránky se momentálně nachází v jakési "beta" verzi, tudíž omluvte minimum informací a případné grafické excesy :-)